BabyOno kilimėlis lavinamasis linksmasis ūkis 1486

 • BabyOno kilimėlis lavinamasis linksmasis ūkis 1486

  Kodas: 5901435415399

  BabyOno kilimėlis lavinamasis linksmasis ūkis
   

 • Kur važiuoja traukinys? Kur dingo pasislėpę paveikslėliai? Atraskite Babyono edukacinį kilimėlį „FUNNY FARM“ ir praleiskite su savo mažyliu nuostabią kelionę. Kilimėlis pilnas linksmų detalių, simpatiškų personažų ir paveikslėlių. Įdomus dizainas skatina vaikus tyrinėti kilimėlio elementus, o tėvus – pasakoti herojų istorijas, kuri kiekvieną kartą gali būti kitokia.

  Babyono kilimėlis – tai ne tik vieta žaisti, bet ir mokymosi erdvė. Kilimėlis slepia šnypščiančius ir čežančius elementus, knygelę, išsikišusias etiketes, kabančius žaislus ar sulankstomą knygelę. Dėl to jūsų mažylis lavina savo motoriką, stimuliuoja regėjimo, klausos ir prisilietimo pojūčius bei lavina pažintines gebėjimus.

  Savybės:

  Žaidimas 3 viename
  Babyono edukacinį kilimėlį suprojektavome taip, kad jis augtų kartu su jūsų vaiku. Pakanka pakelti kilimėlio kraštus, kad jis virstų sausuoju baseinu, į kurį įmeskite komplekte esančias spalvotas kamuoliukus. Kai jūsų mažylis paaugs, kilimėlis taps žaidimų kilimėliu.

  Babyono vaikų kilimėlis „FUNNY FARM“

  Sensorinis vystymasis
  Komplekte rasite nuimamus žaislus – šnypščiantį, čežantį, veidrodį ir barškutį. Dėl jų mažylis lavins regėjimo, klausos ir prisilietimo pojūčius, o taip pat lavins rankų miklumą.

  Edukacija per žaidimą
  Mažasis gali žaisti derindamas formas, žaislus su kilimėlio kontūrais. Taip pat gali ieškoti paslėptų paveikslėlių ir juos skaičiuoti kartu su tėvais. Tokia veikla padidina jo pažintinius gebėjimus.

  Edukacinė knygelė
  Kilimėliui pridedama spalvota, dvipusė edukacinė knygelė. Galite ją lengvai pritvirtinti prie kilimėlio krašto arba surišti jos galus. Dėl to sukursite mažyliui erdvę mokymuisi ir žaidimui.

  Spalvingi kamuoliukai
  Komplekte rasite spalvotus kamuoliukus. Naudokite juos žaisti sausame baseine ir su mūsų knygele. Surišus knygelę, ji virsta krepšeliu, į kurį vaikas gali juos įmesti.
  Jūsų mažylis lavins įgūdžius įdėti ir išimti daiktus.

  Dvipusė pagalvėlė
  Edukaciniam kilimėliui pridedama dvipusė pagalvėlė su mielo gyvūno paveikslu. Pagalvėlė pravers pratinant gulėti ant pilvo.

  Judantys lankai
  Galite nustatyti lankus įvairiose pozicijose, kad jų vieta ir aukštis būtų patogūs kūdikiui. Galite juos lengvai nuimti ir paversti edukacinį kilimėlį pledu, skirtu pratinti pakelti galvą ar ropoti.

  Komfortas ir saugumas
  Kilimėlis turi minkštą, neslidų dugną. Jis pagamintas iš storio, gerai izoliuojančio ir vandeniui atsparaus audinio, kuris užtikrina tinkamą higieną ir saugų žaidimą.

  Techniniai duomenys
  Medžiaga: poliesteris
  Vaiko amžius: 0 m+
  Išmatavimai: 107 x 95 x 55 cm
     

  Gamintojas
  Babyono