BabyOno kilimėlis lavinamasis meškutis 1474

 • BabyOno kilimėlis lavinamasis meškutis 1474

  Kodas: 5901435414149
  Kaina 42.99  su PVM
  (35.53  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.

  Babyono edukacinis kilimėlis, tai puiki vieta poilsiui ir žaidimams.

 •  

  Babyono edukacinis kilimėlis, tai puiki vieta poilsiui ir žaidimams. Savo forma jis primena didelį, mielą meškiną. Kilimėlis yra ypač storas ir puikiai izoliuoja nuo grindų. Papildėme jį nuimama pagalve, kaip prevencija mažylį nuo galvos suplokštėjimo.
  Mūsų lavinamojo kilimėlio spalvos parinktos taip, kad neblaškytų mažylio ir leistų jam nuo pirmųjų gyvenimo savaičių susitelkti į žaidimą ir jį supančio pasaulio stebėjimą.

  Savybės

  Pagalvė nuo galvos suplokštėjimo
  Mūsų lavinamąjį kilimėlį papildėme minkštutėle pagalve su įdubimu viduryje, kuris neleidžia galvai suplokštėti. Galite lengvai nuimti pagalvę nuo kilimėlio ir pasiimti su savimi į vežimėlį, gultuką ar auto kėdutę.

  Įdomūs pakabučiai
  Rinkinyje yra 5 nuimami pakabučiai, skatinantys vaiko vystymąsi. Tarp jų 2 cypsintys pakabučiai, 2 kramtukai ir veidrodėlis. Žaislai lengvai tvirtinami prie lankų. Jie padės Jūsų vaikui treniruoti rankas – sugriebti ir perkelti daiktus iš rankos į ranką.

  Vieta žaidimams ir poilsiui
  Mūsų kilimėlis yra minkštas ir purus. Jo forma primena didelį meškiną, prie kurio vaikas gali prisiglausti ir pailsėti, kai jaučiasi pavargęs. Kilimėlis yra storas, todėl puikiai izoliuoja nuo grindų.

  Atrama gulint ant pilvo
  Mūsų edukacinis kilimėlis yra puiki vieta linksmai praleisti laiką mažam vaikui. Neskaitant pakabučių, papildėme kilimėlį cypiančiu paukšteliu šiugždančiais sparnais, judančiomis meškino letenėlėmis ar pūkuota uodega, kuri skatins mažylį žaisti ir gulėti ant pilvo.

  Auga kartu su vaiku
  Kilimėlis bus naudingas vaikui pirmaisiais vystymosi etapais. Iš pradžių jis bus naudojamas gulėjimui ant nugaros, vėliau gulėjimui ant pilvo. Kai vaikas paaugs ir pradės sėstis bei šliaužioti, kilimėlis atliks kilimėlio funkciją ir taps jaukia žaidimų vieta.
  Patogus ir greitas užsegimas
  Lankus prie kilimėlio pritvirtinsite patogiu užsegimu, esančiu kilimėlio apačioje.

  Techniniai duomenys

  Rinkinyje:
  kilimėlis
  nuimami lankai
  5 pakabučiai
  Techniniai duomenys:
  Medžiaga: 100% poliesteris, sudėtyje nėra BPA, PVC ir ftalatų
  Valykite drėgna šluoste
    

  Amžius
  nuo 0 mėn.