BabyOno vystyklai medvilniniai 3 vnt oranžiniai 348/09

 • BabyOno vystyklai medvilniniai 3 vnt oranžiniai 348/09

  Kodas: 5901435414521
  Kaina 6.99  su PVM
  (5.78  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 6 vnt.

  BabyOno vystyklai medvilniniai 3 vnt, oranžiniai 348/09 

 •  

   

  Muslino vystyklai yra neatsiejama mamos ir kūdikio esminių daiktų dalis. Jie pagaminti iš dviejų sluoksnių vystyklo iš 100% medvilnės. Jie lengvi ir švelnūs kūdikio odai. Jie padės jums pakeisti kūdikio vystyklą, išmaudyti jį ir paguldyti miegoti, taip pat būnant lauke. Muslino vystyklai jums pasitarnaus kaip vystyklas, antklodė, paklodė, kilimėlis ar rankšluostis. Galite jais apgaubti maitinant krūtimi ir apsaugoti savo drabužius, jei kūdikis pradės atpylinėti. Bet kuriuo iš šių atvejų svarbiausia minkštumas ir lengvumas. Muslino vystyklai yra puiki dovana kūdikiui.

  Savybės:

  Labai minkšti: Muslino vystyklai pagaminti iš aukštos kokybės medvilnės. Jie malonūs liesti, puikiai minkšti ir neturi jokių kietų elementų. Jie nedirgina jautrios kūdikio odos. Nesukelia alergijos, sudirginimo ir vystyklų sudirginimo.

  Lengvi: Muslinas yra kvėpuojantis. Lengvas audinio pynimas leidžia jam kvėpuoti. Galite juos naudoti kaip lengvą uždengimą ar antklodę.

  Daugiafunkciniai: Muslino vystyklai gali būti naudojami įvairioms priežiūros reikmėms namuose ir lauke. Jie naudingi ne tik keičiant kūdikio vystyklą. Jie gali būti naudojami kaip antklodė, rankšluostis, paklodė ir minkštas žaislas miegui.

  Sugerianti: Muslino vystyklai yra labai sugeriantys, todėl kūdikio oda išlieka sausa. Galite juos naudoti kaip vonios rankšluosčius arba drabužių apsaugą maitinant krūtimi, jei kūdikis atpylinėja.

  Techninės savybės:

  Medžiaga: 100% medvilnė
  3 vnt. rinkinyje
  Dydis: 70 x 70 cm 

  Amžius
  nuo 0 mėn.