InnoGiO inhaliatorius nešiojamas GIOvital Mini Mesh GIO-605

 • InnoGiO inhaliatorius nešiojamas GIOvital Mini Mesh GIO-605

  Kodas: 5904405021200
  Kaina 59.99  su PVM
  (49.58  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.

  InnoGiO inhaliatorius nešiojamas GIOvital Mini Mesh GIO-605 

 •  

  Saugumas
  GIOvital Mini Mesh membraninis inhaliatorius yra sertifikuotas medicinos prietaisas, skirtas kvėpavimo takų ligų gydymui, tokioms kaip astma, alergijos ir kt. Jį gali naudoti tiek suaugusieji, tiek vaikai. Prietaisas buvo patikrintas dėl pavojingų ar kenksmingų medžiagų kiekio ir yra sertifikuotas.

  Gydymo efektyvumas
  Inhaliatorius leidžia pacientui duoti įkvepiamus vaistus, ty vaistus purškimo (aerozolio) pavidalu tiesiai į kvėpavimo sistemą. Priklausomai nuo molekulių dydžio, toks vaistas nusėda ant gerklės, trachėjos ir bronchų, o mažiausios dalelės gali patekti net į alveoles. Vaisto skyrimas šiuo pavidalu ir tokiu būdu padidina gydomąjį poveikį ir sumažina šalutinius poveikius, susijusius su geriamųjų vaistų vartojimu. Inhaliacinis gydymas yra efektyvus ir saugus gydymo būdas, tačiau jį reikėtų vartoti tik pasitarus su gydytoju.

  Veikimo principas
  GIOvital Mini Mesh membraninis inhaliatorius veikia vibruojančios membranos principu, kuri spaudžia vaistą per tinklelį, paversdama jį smulkia dulksna. Modernios technologijos naudojimas reiškia, kad membrana neįkaista ir vaisto molekulinė struktūra nepasikeičia. Nebulizatorius turi dvipusę membraną, atsparią užsikimšimui, o atvirkštinis valymo sistema užtikrina, kad vaisto likučiai nesusimaišys tarpusavyje ir nesureaguos.

  Komfortas
  GIOvital Mini Mesh yra membraninis inhaliatorius, yra kompaktiškas, todėl jį lengva laikyti net ir mažame bute. Dėl savo kompaktiškų matmenų jis yra idealus sprendimas keliautojams, kuriems reikia inhaliuoti kelionės metu. Jį taip pat galite sėkmingai pasiimti į įprastą pasivaikščiojimą. Jo veikimas yra labai paprastas - jis turi vieną mygtuką, kuris greitai ir lengvai įjungs prietaisą. Neabejotinas prietaiso pranašumas yra jo labai tylus veikimas, nes aerozoliui generuoti naudojamas ultragarsas. Naudojimo patogumą papildomai suteikia prietaiso dviguba maitinimo sistema. Jis gali veikti įrenginio komplekte esančių 2 AA tipo baterijų arba per mikro USB prievadą naudojant komplekte esantį laidą. Įspėjamoji lemputė mirksės, kai reikės pakeisti baterijas.
  Funkcionalumas
  GIOvital Mini Mesh inhaliatorius yra universalus ir lengvai naudojamas prietaisas. Jo gausi įranga leidžia visai šeimai naudotis prietaisu. Minkštos kaukės dviem dydžiais garantuoja tinkamą prigludimą ir komfortą. Efektyvi prietaiso purškimo sistema efektyviai purškia vartojamą vaistą, taip sutrumpindama inhaliacijos laiką. Vaisto indas turi 8 ml dozatorių, palengvinantį teisingą vaistų dozavimą. Prietaisas veikia tiksliai, todėl vartojamas vaistas visiškai sunaudojamas ir jo likučiai po inhaliacijos nelieka prietaise. Skirtingai nuo tradicinių kompresoriaus inhaliatorių, membraninis inhaliatorius nereikalauja papildomų priedų, tokių kaip žarna ar inhaliacinis indas. Įrenginys, įdėjus bateriją arba prijungus prie maitinimo tinklo USB kabeliu, yra iš karto paruoštas naudoti ir tereikia į inhaliacinio indo įpilti tinkamo vaisto.

  Įranga
  Kartu su inhaliatoriumi gaunate visą priedų rinkinį, įskaitant vaikų kaukę, suaugusiųjų kaukę, burnos antgalį ir inhaliacinį indą.

  Techniniai duomenys

  Tipas: membraninis inhaliatorius
  Maitinimo šaltinis: baterijos ir tinklo (USB)
  Dizainas: kompaktiškas elektrinis prietaisas
  Veikimo režimas: nuolatinis veikimas
  Įrenginio matmenys (mm): 35 x 105 x 65
  Įrenginio svoris (g): 77 g (be baterijų)
  Veikimo sąlygos: temperatūra: -20°C - 40°C, drėgmė 30%-85%
  Maitinimo šaltinis: 2 AA tipo baterijos, mikro USB (5V)
  Galios suvartojimas: apie 2 W
  Vibracijos dažnis: apie 145 kHz
  Purškimo greitis: ≥ 0,20 ml/min
  Dalelių dydžio pasiskirstymas: MMAD apie 5 μm
  Vaisto indo talpa: ≤ 8 ml
  Baterijos veikimo laikas: 90 minučių naudojant 2 AA tipo baterijas
  Vaisto indo tarnavimo laikas: apie 1 metus (kai naudojamas 30 minučių per dieną)
  Prieš pradėdami inhaliaciją, perskaitykite savo vaisto instrukcijas arba pasitarkite su gydytoju, ar jis tinka jūsų tipo inhaliatoriui.