Kidwell gultukas LARO pilkas medis

 • Kidwell gultukas LARO pilkas medis

  Kodas: 5901130099474
  Kaina 82.99  su PVM
  (68.59  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.

  Kūdikių gultukas Kidwell LARO yra puikus sprendimas tėvams, norintiems savo vaikams užtikrinti komfortą ir saugumą nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų.

 • Kūdikių gultukas Kidwell LARO yra puikus sprendimas tėvams, norintiems savo vaikams užtikrinti komfortą ir saugumą nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų. Dėka jo mažylis galės skatinti savo motorinius įgūdžius žaisdamas ar ilsintis visiškai natūraliu būdu.

  Kidwell LARO buvo sukurtas galvojant apie mažiausius. Jo ergonomiška konstrukcija ir minkštas apmušalas daro gultuko tinkamą jau nuo pirmųjų vaiko gyvenimo dienų. Gultuko LARO ergonomiškas apmušalas užtikrina tinkamą vaiko padėtį. Tai itin svarbu intensyvaus kūdikių vystymosi laikotarpiu. Tinkamai profiliuotas apmušalas palaiko vaiko nugarą ir stuburą, tuo pačiu užtikrindami tinkamą laikyseną. Vaikas galės laisvai judėti rankomis ir kojomis, o tai skatina motorinį vystymąsi ir judesių koordinaciją.

  Saugumas pirmoje vietoje

  Galvodami apie saugumą, Kidwell LARO buvo aprūpintas 3 taškų saugos diržais su profiliuotu amortizatoriumi. Dėka jų vaikas bus tinkamai apsaugotas žaisdamas ar ilsintis. Gultukas LARO turi apsaugą mechanizme prieš nekontroliuojamą sulankstymą.

  Pasvirimo reguliavimas

  Gultukas turi 3 pakopos pasvirimo reguliavimą, leidžiantį jį pritaikyti individualiems vaiko poreikiams. Nuo gulėjimo iki pusiau gulėjimo padėties, užtikrinant komfortą bet kokioje situacijoje.

  Žaislai lengvai pasiekiami

  Kidwell LARO yra įrengtas turėklas su dviem nuimamais žaislais. Du minkšti žaislai, kurios yra tvirtinamos užtrauktuku, gali būti lengvai nuimi ir išskalbiami.
  Lengvas montavimas ir priežiūra

  Kidwell LARO pasižymi paprastu montavimu, kurį galima atlikti be įrankių. Be to, gultuko apmušalas yra nuimamas ir jį galima skalbti skalbimo ma6inoje, o tai palengvina jo priežiūrą.

  Kompaktiškas ir patogus

  Sulankytas, Kidwell LARO sumažina savo dydį iki kompaktiškų matmenų. Jį galima lengvai laikyti nedidelėje vietoje. Dėl savo nedidelio svorio 2,8 kg gultuką galima pasiimti bet kur. Neslydus elementai sumažina gultuko slydimą naudojant ir apsaugo grindis nuo įbrėžimų.

  Savybės ir privalumai:

  Tinka vaikams nuo pirmųjų dienų;
  Ergonomiškas apmušalas užtikrina tinkamą vaiko padėtį;
  Skatina motorinį vystymąsi ir koordinaciją – leidžia žaisti natūraliais vaiko judesiais;
  3 taškų saugos diržai;
  3 pakopos gultuko pasvirimo reguliavimui;
  Nuimamas turėklas su dviem nuimamais žaislais;
  Lengvas montavimas be įrankių;
  Nuimamas apmušalas, kurį galima skalbti;
  Kompaktiškai susideda;
  Vaikams nuo pirmųjų dienų

  Atitinka saugos normas EN 12790 ir EN 71.
   

  Amžius
  nuo 0 mėn.