SIPO apsauga kampams U forma pilka 4 vnt SBS-T23UE

 • SIPO apsauga kampams U forma pilka 4 vnt SBS-T23UE

  Kodas: 5904717760828
  Kaina 2.99  su PVM
  (2.47  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 18 vnt.

  SIPO putplasčio kampų apsaugos rinkinys 4 vnt skirtas apsaugoti vaikus nuo smūgių į aštrius baldų kampus. 

 • SIPO putplasčio kampų apsaugos rinkinys (4 vnt.) skirtas apsaugoti vaikus nuo smūgių į aštrius baldų kampus. Apsaugos pagamintos iš minkšto, lankstaus putplasčio, kuris sugeria smūgio jėgą ir sumažina susižalojimo riziką.

  Šios apsaugos ypač pravers tėvams, kurių vaikai tik mokosi vaikščioti ir dažnai liečiasi su baldais, galinčiais sukelti sumušimus ar sužalojimus. Putplasčio kampai yra labai paprasti naudoti.

  Apsaugos turi priklijuotą juostelę, todėl jas lengva pritvirtinti prie baldų, tokių kaip stalai, kėdės, rašomieji stalai, spintos ir pan., kampų. Priklausomai nuo modelio, jos gali būti skirtingų ilgių ir formų, kad tiktų įvairiems baldų tipams.

  Putplasčio baldų kampų apsaugos yra saugios vaikams ir jas lengva nuimti panaudojus. Jos taip pat būna įvairių spalvų ir raštų, todėl galite pritaikyti jas prie baldų stiliaus ir interjero dekoro.

  Pakuotėje yra

  4 vnt. kampų apsaugos
  Naudojimosi instrukcija
  Prekės paskirtis

  Šios apsaugos yra plačiai naudojamos dėl savo medžiagos ir minkštumo. Jomis galima apsaugoti stalviršius, stalus, spinteles, laiptus ir bet kokius kitus elementus su aštriais kampais.

  Naudojimo instrukcija

  Paruoškite paviršių, ant kurio ketinate klijuoti apsaugą - prieš pradedant montavimą įsitikinkite, kad paviršius būtų švarus ir sausas.
  Nuimkite nuo apsaugos dangtelį ir tada priklijuokite ją tinkamoje anksčiau pažymėtoje vietoje. Stipriai paspauskite, kad gerai priliptų.
  Palaukйте, kol klijai gerai prilips - maždaug 24 valandas, kad juosta gerai priliptų prie baldų paviršiaus.
  Džiaukitės savo vaiko saugumu!
  Svarbu

  Tai nėra žaislas, gali būti smulkių detalių, laikykite atokiau nuo vaikų iki 3 metų amžiaus. Jūsų vaiko saugumas yra svarbiausias, todėl visada turėtumėte apsaugoti vaikus nuo pavojaus. Apsaugokite vietas, kurios gali kelti pavojų jūsų vaikui arba padaryti nereikalingos žalos.
  Papildoma informacija

  Visada laikykitės pridedamos instrukcijos. Prietaisas skirtas naudoti namuose pagal paskirtį. Bet koks kitas nenurodytas naudojimas yra draudžiamas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl gaminio naudojimo priešingai jo numatytai paskirčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikai gali nuimti apsaugą. Todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti apsaugos būklę.