SIPO apsauga orkaitėms SBS-OV10

 • SIPO apsauga orkaitėms SBS-OV10

  Kodas: 5904717760835
  Kaina 6.99  su PVM
  (5.78  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 16 vnt.

  SIPO orkaitės durelių apsauga nuo vaikų vVaikų saugumo garantas virtuvėje.

 • SIPO orkaitės durelių apsauga nuo vaikų vVaikų saugumo garantas virtuvėje.

  Maži vaikai yra smalsūs ir mėgsta tyrinėti aplinką, o virtuvė jiems gali būti pavojinga vieta. Mūsų orkaitės durelių apsauga su užraktu efektyviai apsaugo nuo mažųjų smalsuolių, neleisdama jiems atidaryti orkaitės durelių ir taip išvengti pavojaus.

  Sukamoji funkcija

  Dėl specialaus pasukamo dizaino, mūsų orkaitės durelių apsauga gali būti sumontuota beveik bet kurioje vietoje, kur ji tinkamai blokuotų dureles. Be to, jos nereikia nuimti kiekvieną kartą norint naudotis orkaite – tiesiog vienu metu paspauskite mygtukus ir pasukite apsauginę priemonę bet kuria kryptimi. Medžiaga yra atspari karščiui, o vietose, kur būna aukštos temperatūros, yra pritvirtintas specialus klijų juosta.

  ** Nereikia jokių įrankių**

  Šią apsaugą lengva sumontuoti, nereikia jokių specialių žinių ar įrankių. Pakanka tinkamai paruošti paviršių – jis turi būti sausas ir švarus. Tada nuimkite apsauginę dangtelį nuo klijų juostos ir pritvirtinkite prie pažymėtos vietos. Palaikykite ir palaukite, kol klijai pakankamai sukietės, paprastai tai trunka iki 24–48 valandų.

  Universali

  Tinka beveik visiems orkaitės tipams su atidaromomis durelėmis. Be to, ši apsauga turi platesnį panaudojimo spektrą ir ją galima naudoti kaip mikrobangų krosnelės, indaplovės ar kitų prietaisų, prie kurių nenorėtume, kad vaikas turėtų prieigą, blokavimą.

  Komplekte

  1 apsauga
  Naudojimosi instrukcija
  Paskirtis

  Ši apsauga gali būti naudojama kaip orkaitės durelių, spintelių, mikrobangų krosnelės užraktas, indaplovės užraktas, skalbyklės užraktas ar kitų elementų apsauga.

  Naudojimo būdas

  Paruoškite paviršių, ant kurio ketinate klijuoti apsaugą – prieš pradedant montavimą įsitikinkite, kad paviršius yra švarus ir sausas.
  Nuimkite juostą nuo apsaugos ir tada priklijuokite ją tinkamoje anksčiau pažymėtoje vietoje. Stipriai paspauskite, kad gerai priliptų.
  Palaukite, kol klijai gerai prilips – maždaug 24 valandas, kad juosta gerai priliptų prie paviršiaus.
  Džiaukitės vaiko saugumu!
  Svarbu

  Tai nėra žaislas, gali būti smulkių detalių, laikykite atokiai nuo vaikų iki 3 metų amžiaus. Jūsų vaiko saugumas yra svarbiausias, todėl visada turėtumėte apsaugoti vaikus nuo pavojaus. Apsaugokite vietas, kurios gali kelti pavojų jūsų vaikui arba sukelti nereikalingų pažeidimų.

  Papildoma informacija

  Visada laikykitės pridedamų instrukcijų.
  Įrenginys skirtas naudoti namuose pagal paskirtį.
  Bet koks kitas nen numatytas naudojimas yra draudžiamas.
  Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl gaminio naudojimo ne pagal paskirtį.
  Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikai gali sugebėti nuimti apsaugą. Todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti apsaugos būklę.