SIPO apsauga slankiojančių durų 2 vnt SBS-D11

 • SIPO apsauga slankiojančių durų 2 vnt SBS-D11

  Kodas: 5904717760675
  Kaina 5.49  su PVM
  (4.54  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 18 vnt.

  SIPO vaikiška apsauga stumdomoms durims – tai priemonė, skirta apsaugoti stumdomas duris nuo vaikų netyčinio atidarymo.

 • SIPO vaikiška apsauga stumdomoms durims – tai priemonė, skirta apsaugoti stumdomas duris nuo vaikų netyčinio atidarymo.

  Žinome, kokie smalsūs yra maži vaikai, kurie tyrinėja aplinką ir lenda į kiekvieną kambario kampelį. Mūsų vaikiška apsauga stumdomoms durims skirta užblokuoti spintų, langų ar stumdomų stiklinių durų atidarymą, taip apsaugant vaikus nuo pavojingų vietų, tokių kaip terasos, balkonai, spintelės su valymo priemonėmis ir sunkiai pasiekiamos erdvės.

  Ši vaikiška apsauga stumdomoms durims pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos be BPA, yra saugi, netoksiška ir bekvapė. Tvirta dvipusė lipni juosta tinka daugeliui paviršių, tokių kaip stiklas, aliuminis, mediena, plastikas, metalas ir kt.

  Pakuotėje yra

  2 vnt. apsaugos stumdomoms durims
  Naudojimosi instrukcija
  Prekės paskirtis

  Apsauga skirta stumdomoms durims, langams, spintoms, stalčiams ir kt.
  Naudojimo instrukcija

  Paruoškite paviršių, ant kurio ketinate klijuoti apsaugą - prieš pradedant montavimą įsitikinkite, kad paviršius būtų švarus ir sausas.
  Nuimkite nuo apsaugos dangtelį ir tada priklijuokite ją tinkamoje anksčiau pažymėtoje vietoje. Stipriai paspauskite, kad gerai priliptų.
  Palaukйте, kol klijai gerai prilips - maždaug 24 valandas, kad juosta gerai priliptų prie baldų paviršiaus.
  Džiaukitės savo vaiko saugumu!
  Svarbu

  Tai nėra žaislas, gali būti smulkių detalių, laikykite atokiau nuo vaikų iki 3 metų amžiaus. Jūsų vaiko saugumas yra svarbiausias, todėl visada turėtumėte apsaugoti vaikus nuo pavojaus. Apsaugokite vietas, kurios gali kelti pavojų jūsų vaikui arba padaryti nereikalingos žalos.
  Papildoma informacija

  Visada laikykitės pridedamos instrukcijos. Prietaisas skirtas naudoti namuose pagal paskirtį. Bet koks kitas nenurodytas naudojimas yra draudžiamas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl gaminio naudojimo priešingai jo numatytai paskirčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikai gali nuimti apsaugą. Todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti apsaugos būklę.