SIPO apsauga stalčiams durelėms 6 vnt SBS-218

 • SIPO apsauga stalčiams durelėms 6 vnt SBS-218

  Kodas: 5904717760873
  Kaina 9.99  su PVM
  (8.26  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 18 vnt.

  SIPO reguliuojamos spintelės ir stalčiaus apsaugos 6 vnt turi lengvo užrakto funkciją, užtikrinančią greitą prieigą suaugusiems, tačiau apsaugančią nuo mažų vaikų atidarymo. 

 • SIPO reguliuojamos spintelės ir stalčiaus apsaugos (6 vnt.) turi lengvo užrakto funkciją, užtikrinančią greitą prieigą suaugusiems, tačiau apsaugančią nuo mažų vaikų atidarymo.

  Apsaugos turi papildomą ilgio reguliavimo galimybę, kurios dėka galite lengvai pritaikyti apsaugos ilgį pagal savo poreikius. Tai praktiškas ir paprastas sprendimas, užtikrinantis jūsų vaiko saugumą, neleidžiantis jam pasiekti pavojingų daiktų ar medžiagų, laikomų spintelėse ir stalčiuose.

  Apsaugos yra lengvai montuojamos ir nuimamos. Prie kiekvienos spynos pritvirtintas lipnus juostas, kurio pagalba tvirtinama apsauga. Jokių papildomų įrankių nereikia.

  Norėdami nuimti apsaugą, tiesiog naudokite plaukų džiovintuvą, o tada nuvalykite vietą drėgnu skudurėliu. Mūsų apsaugos nepalieka naudojimo žymių.

  Pakuotėje yra:

  6 vnt. apsauginių spynų
  Naudojimosi instrukcija
  Prekės savybės:

  Universalios paskirties - reguliuojamas ilgis, todėl tinka beveik visiems buitiniams prietaisams ir bet kokio dydžio baldams.
  Gali būti naudojamos kaip apsauga nuo spintelių, stalčių atidarymo, taip pat kaip durelių spynos, langų, šaldytuvų, orkaičių, šaldžių kamerų, klozetų dangčių, šiukšliadėžių, skalbimo mašinų ir kitų interjero elementų apsauga.
  Naudojimo instrukcija:

  Paruoškite paviršių, ant kurio ketinate klijuoti spyną - prieš pradedant montavimą įsitikinkite, kad paviršius būtų švarus ir sausas.
  Nuimkite nuo apsaugos juostelę ir tada priklijuokite ją tinkamoje anksčiau pažymėtoje vietoje. Stipriai paspauskite, kad gerai priliptų.
  Palaukйте, kol klijai gerai prilips - maždaug 24 valandas, kad juosta gerai priliptų prie baldų paviršiaus.
  Džiaukitės savo vaiko saugumu!
  Svarbu:

  Tai nėra žaislas, gali būti smulkių detalių, laikykite atokiau nuo vaikų iki 3 metų amžiaus. Jūsų vaiko saugumas yra svarbiausias, todėl visada turėtumėte apsaugoti vaikus nuo pavojaus. Apsaugokite vietas, kurios gali kelti pavojų jūsų vaikui arba padaryti nereikalingos žalos.
  Papildoma informacija:

  Visada laikykitės pridedamos instrukcijos. Prietaisas skirtas naudoti namuose pagal paskirtį. Bet koks kitas nenurodytas naudojimas yra draudžiamas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl gaminio naudojimo priešingai jo numatytai paskirčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikai gali nuimti apsaugą. Todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti įrenginio, spynos būklę.