SIPO apsauga stalčiams durelėms magnetinė 4 vnt SBS-M4

 • SIPO apsauga stalčiams durelėms magnetinė 4 vnt SBS-M4

  Kodas: 5904717760651
  Kaina 7.49  su PVM
  (6.19  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 15 vnt.

  SIPO 4+1 magnetinis apsaugos rinkinys komplekte yra 4 spynos + 1 magnetinis raktas.

 • SIPO 4+1 magnetinis apsaugos rinkinys komplekte yra 4 spynos + 1 magnetinis raktas.

  Magnetiniai vaikiški apsaugos elementai spintelėms ir stalčiams yra efektyvus būdas užtikrinti mažų vaikų saugumą namuose. Jie apsaugos jūsų vaiką ir tuo pačiu metu leis išsaugoti estetinę baldų išvaizdą.

  Spyną sudaro du elementai - magnetinis raktas ir pati spyna.

  Magnetinė spyna yra labai patogi naudoti ir nereikalauja specialių įrankių montavimui. Taip pat tai labai estetiškas sprendimas, nes spyna iš išorės nematoma, todėl neturi įtakos baldų išvaizdai. Tai funkcionalus ir saugus gaminys, leidžiantis saugiai naudoti baldus, kai šalia yra mažų vaikų.

  Stalčiuose dažnai laikomi daiktai, kurie gali kelti pavojų vaikams, pavyzdžiui, peiliai, žirklės, cheminės medžiagos ar vaistai. Vaiko prieiga prie tokių daiktų gali sukelti rimtus sužalojimus ar apsinuodijimą, todėl svarbu apsaugoti stalčius nuo vaikų.

  Stalčiai kartais naudojami kaip baldas, ant kurio vaikai gali lipti arba bandyti sėdėti. Tokiu atveju stalčius gali iškristi arba apvirsti, o tai gali sukelti sužalojimų.

  Būtent todėl verta apsaugoti stalčius nuo vaikų, kad būtų užtikrintas saugumas ir tuo pačiu palengvintas daiktų laikymas bei pasirūpinta kambario estetika.

  Spynos su magnetiniu raktu – tai specialus mechanizmas, veikiantis magnetinio principo pagrindu. Šioje apsaugoje spynos negalima atidaryti įprastu būdu, pvz., raktu ar pasukant rankenėlę. Norint atidaryti spyną, reikia specialaus magnetinio rakto, turinčio magnetinių savybių ir galinčio atidaryti užraktą.

  Pritaikius raktą prie spynos, rakto magnetinis laukas pritraukia atitinkamus spynos elementus, taip ją atveriant.

  Svarbu: magnetinį raktą reikia laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, todėl vaikui bus neįmanoma atrakinti spynos.

  Pakuotėje yra

  4 vnt. spynų
  1 vnt. magnetinio rakto
  Naudojimosi instrukcija
  Prekės paskirtis

  Magnetinės spynos yra labai universalus įrankis, kurį galima naudoti įvairiems daiktams namuose apsaugoti, įskaitant:

  Baldus - magnetine apsauga gali būti naudojama apsaugoti baldus, pavyzdžiui, komodas, staliukus prie lovos, knygų spintas ir spintas.
  Virtuvės spinteles - magnetinė apsauga ypač naudinga virtuvės spintelėms, kuriose laikomi pavojingi daiktai, pavyzdžiui, peiliai, žirklės, cheminės medžiagos ir valymo priemonės.
  Vonios kambario spinteles - magnetinę apsaugą galima naudoti vonios kambario spintelėms apsaugoti, kur laikomi vaistai, kosmetika ir priežiūros priemonės.
  Naudojimo instrukcija

  Paruoškite paviršių, ant kurio ketinate klijuoti spyną - prieš pradedant montavimą įsitikinkite, kad paviršius būtų švarus ir sausas.
  Nuimkite nuo apsaugos juostelę ir tada priklijuokite ją tinkamoje anksčiau pažymėtoje vietoje. Stipriai paspauskite, kad gerai priliptų.
  Palaukйте, kol klijai gerai prilips - maždaug 24 valandas, kad juosta gerai priliptų prie baldų paviršiaus.
  Džiaukitės savo vaiko saugumu! 

  Svarbu:

  Tai nėra žaislas, gali būti smulkių detalių, laikykite atokiau nuo vaikų iki 3 metų amžiaus. Jūsų vaiko saugumas yra svarbiausias, todėl visada turėtumėte apsaugoti vaikus nuo pavojaus. Apsaugokite vietas, kurios gali kelti pavojų jūsų vaikui arba padaryti nereikalingos žalos.
  Papildoma informacija:

  Visada laikykitės pridedamos instrukcijos. Prietaisas skirtas naudoti namuose pagal paskirtį. Bet koks kitas nenurodytas naudojimas yra draudžiamas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl gaminio naudojimo priešingai jo numatytai paskirčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikai gali nuimti apsaugą. Todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti įrenginio, spynos būklę.