SIPO apsaugos juosta kraštams permatoma 3 m SBS-T10

 • SIPO apsaugos juosta kraštams permatoma 3 m SBS-T10

  Kodas: 5904717760668
  Kaina 6.99  su PVM
  (5.78  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 15 vnt.

  SIPO minkšta ir lanksti apsaugos juosta leidžia apsaugoti baldų kampų, stalų, spintelių, laiptų ir kitų daiktų kraštus, taip užtikrinant vaikų saugumą ir apsaugant juos nuo smūgio į stalų ar kitų baldų aštrius kampus. 

 • SIPO minkšta ir lanksti apsaugos juosta leidžia apsaugoti baldų kampų, stalų, spintelių, laiptų ir kitų daiktų kraštus, taip užtikrinant vaikų saugumą ir apsaugant juos nuo smūgio į stalų ar kitų baldų aštrius kampus. Juostą galite nukirpti, kad ji idealiai tiktų stalų kraštams, arba galite įsigyti jau paruoštų kampinių apsaugų.

  Aštrių baldų kampų ir kraštų apsauga yra itin naudinga mažiems vaikams, kurie mokosi vaikščioti ir bėgioti po namus. Vaikai dažnai netyčia atsitrenkia į baldus, o tai gali sukelti skausmingus sumušimus ar sužalojimus. Apsauginės juostos baldų kraštams tokios traumos neleidžia, nes sugeria smūgį.

  Juosta yra skaidri, todėl puikiai tinka apsaugoti tas vietas, kuriose nenorėtume matyti jokių pakeitimų ar papildomų elementų. Taigi, tai yra efektyvus ir kartu diskretiškas apsaugos būdas.

  Ritinio ilgis yra 3 metrai, bet pagal poreikį ją galima tiesiogiai nukirpti ir pritaikyti individualiems poreikiams.

  Lengva montuoti, nereikia jokių įrankių ar grąžtų. Tiesiog reikia išmatuoti ilgį ir priklijuoti prie iš anksto paruošto paviršiaus naudojant komplekte esančią dvipusę juostelę.

  Pakuotėje yra

  1 vnt. (3m ilgio) juosta
  Naudojimosi instrukcija
  Prekės paskirtis

  Ši apsauga yra plačiai naudojama dėl savo medžiagos ir minkštumo. Ji gali būti naudojama stalviršiams, stalams, spintelėms, laiptams ir bet kokiems kitiems elementams su aštriais kampais apsaugoti.

  Naudojimo instrukcija

  Paruoškite paviršių, ant kurio ketinate klijuoti apsaugą - prieš pradedant montavimą įsitikinkite, kad paviršius būtų švarus ir sausas.
  Nuimkite nuo apsaugos dangtelį ir tada priklijuokite ją tinkamoje anksčiau pažymėtoje vietoje. Stipriai paspauskite, kad gerai priliptų.
  Palaukйте, kol klijai gerai prilips - maždaug 24 valandas, kad juosta gerai priliptų prie baldų paviršiaus.
  Džiaukitės savo vaiko saugumu!
  Svarbu

  Tai nėra žaislas, gali būti smulkių detalių, laikykite atokiau nuo vaikų iki 3 metų amžiaus. Jūsų vaiko saugumas yra svarbiausias, todėl visada turėtumėte apsaugoti vaikus nuo pavojaus. Apsaugokite vietas, kurios gali kelti pavojų jūsų vaikui arba padaryti nereikalingos žalos.
  Papildoma informacija

  Visada laikykitės pridedamos instrukcijos. Prietaisas skirtas naudoti namuose pagal paskirtį. Bet koks kitas nenurodytas naudojimas yra draudžiamas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl gaminio naudojimo priešingai jo numatytai paskirčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikai gali nuimti apsaugą. Todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti apsaugos būklę.