SIPO apsaugos juosta L formos kampams juoda 2 m SBS-T11-F2

 • SIPO apsaugos juosta L formos kampams juoda 2 m SBS-T11-F2

  Kodas: 5904717760729
  Kaina 6.49  su PVM
  (5.36  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 20 vnt.

  SIPO putplasčio apsauginė juosta skirta apsaugoti kampus, aštrias briaunas ir kitus smailius paviršius, su kuriais vaikas gali susižeisti.

 • SIPO putplasčio apsauginė juosta skirta apsaugoti kampus, aštrias briaunas ir kitus smailius paviršius, su kuriais vaikas gali susižeisti. Aukštos kokybės putplasčio medžiaga veiksmingai apsaugo vaiką nuo susižalojimo.

  Aštrių baldų kampų ir briaunų apsauga yra itin naudinga mažiems vaikams, kurie mokosi vaikščioti ir bėgioti po namus. Vaikai dažnai netyčia atsitrenkia į baldus, o tai gali sukelti skausmingus sumušimus ar sužalojimus. Apsauginės juostos baldų kraštams tokios traumos neleidžia, nes sugeria smūgį.

  Juosta skirta savamontavimui be papildomų įrankių ar priemonių. Tiesiog reikia nuimti komplekte esančią dvipusę juostelę ir pritaikyti ją pagal paviršiaus ilgį. Juostą galima pagal poreikį nukirpti iki norimo ilgio.

  Pakuotėje yra

  1 vnt. (2m ilgio) juosta
  Naudojimosi instrukcija
  Prekės paskirtis

  Ši apsauga yra plačiai naudojama dėl savo medžiagos ir minkštumo. Ji gali būti naudojama stalviršiams, stalams, spintelėms, laiptams ir bet kokiems kitiems elementams su aštriais kampais apsaugoti.

  Naudojimo instrukcija

  Paruoškite paviršių, ant kurio ketinate klijuoti apsaugą - prieš pradedant montavimą įsitikinkite, kad paviršius būtų švarus ir sausas.
  Nuimkite nuo apsaugos dangtelį ir tada priklijuokite ją tinkamoje anksčiau pažymėtoje vietoje. Stipriai paspauskite, kad gerai priliptų.
  Palaukйте, kol klijai gerai prilips - maždaug 24 valandas, kad juosta gerai priliptų prie baldų paviršiaus.
  Džiaukitės savo vaiko saugumu!
  Svarbu

  Tai nėra žaislas, gali būti smulkių detalių, laikykite atokiau nuo vaikų iki 3 metų amžiaus. Jūsų vaiko saugumas yra svarbiausias, todėl visada turėtumėte apsaugoti vaikus nuo pavojaus. Apsaugokite vietas, kurios gali kelti pavojų jūsų vaikui arba padaryti nereikalingos žalos.
  Papildoma informacija

  Visada laikykitės pridedamos instrukcijos. Prietaisas skirtas naudoti namuose pagal paskirtį. Bet koks kitas nenurodytas naudojimas yra draudžiamas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl gaminio naudojimo priešingai jo numatytai paskirčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikai gali nuimti apsaugą. Todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti apsaugos būklę.