SIPO apsaugos juosta U forma pilka 2 m SBS-T23U

 • SIPO apsaugos juosta U forma pilka 2 m SBS-T23U

  Kodas: 5904717760798
  Kaina 6.49  su PVM
  (5.36  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 20 vnt.

  SIPO putplasčio apsauginė juosta skirta apsaugoti kampus, aštrias briaunas ir kitus smailius paviršius, su kuriais vaikas gali susižeisti.

 • SIPO putplasčio apsauginė juosta skirta apsaugoti kampus, aštrias briaunas ir kitus smailius paviršius, su kuriais vaikas gali susižeisti. Aukštos kokybės putplasčio medžiaga veiksmingai apsaugo vaiką nuo susižalojimo.

  Aštrių baldų kampų ir briaunų apsauga yra itin naudinga mažiems vaikams, kurie mokosi vaikščioti ir bėgioti po namus. Vaikai dažnai netyčia atsitrenkia į baldus, o tai gali sukelti skausmingus sumušimus ar sužalojimus. Apsauginės juostos baldų kraštams tokios traumos neleidžia, nes sugeria smūgį.

  Juosta skirta savamontavimui be papildomų įrankių ar priemonių. Tiesiog reikia nuimti komplekte esančią dvipusę juostelę ir pritaikyti ją pagal paviršiaus ilgį. Juostą galima pagal poreikį nukirpti iki norimo ilgio.

  Pakuotėje yra

  1 vnt. (2m ilgio) juosta
  Naudojimosi instrukcija
  Prekės paskirtis

  Ši apsauga yra plačiai naudojama dėl savo medžiagos ir minkštumo. Ji gali būti naudojama stalviršiams, stalams, spintelėms, laiptams ir bet kokiems kitiems elementams su aštriais kampais apsaugoti, ypač stiklininių baldų apsaugai.

  Naudojimo instrukcija

  Paruoškite paviršių, ant kurio ketinate klijuoti apsaugą - prieš pradedant montavimą įsitikinkite, kad paviršius būtų švarus ir sausas.
  Nuimkite nuo apsaugos dangtelį ir tada priklijuokite ją tinkamoje anksčiau pažymėtoje vietoje. Stipriai paspauskite, kad gerai priliptų.
  Palaukйте, kol klijai gerai prilips - maždaug 24 valandas, kad juosta gerai priliptų prie baldų paviršiaus.
  Džiaukitės savo vaiko saugumu!
  Svarbu

  Papildomai norime pabrėžti, kad ši apsauga dėl medžiagos ir minkštumo yra plačiai naudojama. Ją galima naudoti įvairių baldų ir interjero elementų, turinčių aštrių kampų, apsaugai, ypatingą dėmesį skiriant stikliniams baldams.
  Papildoma informacija

  Visada laikykitės pridedamos instrukcijos. Prietaisas skirtas naudoti namuose pagal paskirtį. Bet koks kitas nenurodytas naudojimas yra draudžiamas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl gaminio naudojimo priešingai jo numatytai paskirčiai. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaikai gali nuimti apsaugą. Todėl rekomenduojama reguliariai tikrinti apsaugos būklę.