SIPO krepšys žaislams koala 35x35x45cm BT026

 • SIPO krepšys žaislams koala 35x35x45cm BT026

  Kodas: 5904347186913
  Kaina 9.99  su PVM
  (8.26  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 4 vnt.

  Kai namuose yra vaikų, niekada nebus per daug dėžių!Būtent todėl mes manome, kad kiekviename vaiko kambaryje turi būti SIPO žaislų dėžė!

 • Kai namuose yra vaikų, niekada nebus per daug dėžių!Būtent todėl mes manome, kad kiekviename vaiko kambaryje turi būti SIPO žaislų dėžė! Modernus skandinaviškas dizainas ir platus apdailos pasirinkimas leidžia rasti dėžę, tinkančią kiekvieniems namams, darniai derančią prie jūsų pasirinkto stiliaus ir dekoro.

  Su viena iš mūsų patogių, sulankstomų žaislų dėžių tvarkymasis taps lengvesnis nei bet kada. Dėl talpaus iki 43 litrų kiekvienas žaislas ir pamėgtas pliušinis žaisliukas po žaidimo turės savo specialią vietą, o nuo grindų visam laikui išnyks netvarka! Dėžės yra labai funkcionalios, o jų linksmi dizainai leidžia joms taip pat būti patraukliais dekoratyviniais elementais, galbūt net paskatinančiais mažuosius įsitraukti ir su pasididžiavimu tvarkyti savo daiktus.

  KODĖL ŽAISLŲ DĖŽĖ YRA BŪTINA JŪSŲ NAMUOSE?
  Didelė talpa - Leidžia visus vaiko mėgstamiausius žaislus laikyti vienoje lengvai pasiekiamoje vietoje.
  Multifunkcinė - Dėl vandeniui atsparaus vidinio sluoksnio mūsų universalios dėžės taip pat gali būti naudojamos kaip skalbinių krepšys.
  Patogumas - Dirbtinės odos rankenos leidžia lengvai transportuoti dėžę po namus, kai reikia.
  Patvari, stora medžiaga - Mūsų dėžės yra atsparios tempimui ir kasdieniniam dėvėjimuisi.
  Neperšlampama danga - Tai ne tik daro mūsų dėžes daugiafunkcines, bet ir padeda apsaugoti nuo pelėsių, atsirandančių dėl drėgmės poveikio.
  Ekologiškos - Labiausiai vertiname jūsų vaikų sveikatą ir saugumą. Todėl savo laikymo dėžes gaminame iš kvėpuojančios medvilnės ir ekologiškos PE dangos.
  Mes patys esame tėvai, todėl suprantame jūsų kasdienius poreikius. Būtent todėl visi SIPO gaminiai yra sukurti galvojant apie tikrus tėčius ir mamas. Be praktiškumo aspektų, visuomet mūsų gaminių dizaino priekyje išlaikome estetiką ir siekiame, kad kasdieniai darbai taptų linksmi visai šeimai.

  Ne tik žaislams!

  Dvigubai sutvirtinta konstrukcija, didelė talpa ir vandeniui atspari danga daro mūsų medvilnines dėžes naudingas visuose namuose. Nesvarbu, ką reikia sutvarkyti, mūsų dėžės tuo gali pasirūpinti. Pateikiame tik keletą daiktų, kuriuos puikiai tinka laikyti mūsų dėžėse:

  Žaislai ir pliušiniai žaislai
  Skalbiniai
  Švarūs drabužiai
  Namų tekstilė - rankšluosčiai, pledai ir kt.
  Augintinių aksesuarai
  Kūdikių prekės - švarūs sauskelnės ir kt.
  Vaikų kūrybinės priemonės
  Stilinga jūsų namų detalė
  Tvirtai tikime, kad praktiškos prekės neprivalo būti nuobodžios! Mūsų gaminiuose naudojamas modernus skandinaviškas dizainas, pasitelkiant madingus raštus, grafinius motyvus ir žavius spaudinius, kurie tikrai patrauks akį. Taip siekiame pasiūlyti krepšelį kiekvieniems namams, nepriklausomai nuo jūsų pageidaujamų spalvų ir stiliaus. 

  STABILI KONSTRUKCIJA IR DIDELĖ TALPA
  Dėžės išmatavimai yra optimalūs, todėl ji turi net 43 litrų talpą - daiktų laikymas taps lengvesnis nei bet kada. Be to, gaminys papildomai sutvirtintas apvaliu žiedu. Tai leidžia dėžei išlikti stabiliai ir neapsiversti net ir tuščiai.

  AUKŠTOS KOKYBĖS MEDVILNINĖ DROBĖ
  Mūsų dėžėms naudojama dvigubai sutvirtinta medvilninė drobė yra stora ir ilgaamžė, atspari nešvarumams ir kasdieniniam dėvėjimuisi. Mums taip pat svarbus tvarumas, todėl viršutinis sluoksnis pagamintas iš 100% ekologiškos medvilnės.

  SPECIALUS NEPRALAIDŽIAMAS SLUOKSNIS
  Būtent dėl specialaus nepralaidaus sluoksnio SIPO laikymo dėžės yra tokios universalios. Apsauginė PE danga veikia dviem būdais - iš išorės nepatenka drėgmė, taip apsaugant turinį, o taip pat neleidžia dėžei pratekėti, jei įdėsite šlapių skalbinių.

  PRODUKTO SPECIFIKACIJOS:
  Pakuotėje yra: 1 vnt.
  Išorinė medžiaga: medvilninė drobė - storesnė didesniam patvarumui
  Vidinė medžiaga: nepralaidi PE danga
  Talpa: 43 l
  Dydis: 35 x 35 x 45 cm
  Raišteliu užverčiama
  Sulankstoma, kad būtų lengviau laikyti
  Rankenos patogiam naudojimui
  Gamintojo kodas: BT007
  Modelis: Žvaigždės

  Pastaba: Patogumo dėlei, prieš išsiunčiant gaminį sulankstome ir supakuojame jį plokščią. Dėl to gali atsirasti nedidelių raukšlių, kurios naudojant išsilygins savaime. Norėdami šį procesą paspartinti, medžiagą galite išlyginti garų lygintuvu arba plaukų džiovintuvu.