SIPO krepšys žaislams premium meška rudas 40x40x50cm XB05

 • SIPO krepšys žaislams premium meška rudas 40x40x50cm XB05

  Kodas: 5904717761283
  Kaina 17.99  su PVM
  (14.87  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.

  SIPO PREMIUM žaislų laikymo krepšiai specialiai sukurti maksimaliai efektyviai talpinti! 

 • SIPO PREMIUM žaislų laikymo krepšiai specialiai sukurti maksimaliai efektyviai talpinti!

  Visi vaikai mėgsta žaislus, tačiau gali atrodyti, kad jie ima valdyti namus. Mūsų premium laikymo krepšiai yra idealus sprendimas, norint kartą ir visam laikui susidoroti su augančiomis netvarkos krūvomis ir įnešti tvarkos į kasdienį chaosą!

  Kodėl mūsų žaislų laikymo krepšiai yra būtinybė?

  Didelė talpa - Leidžia visus jūsų vaiko mėgstamiausius žaislus laikyti vienoje vietoje, kad jie būtų tvarkingai sudėti, bet prireikus juos būtų lengva išimti.
  Multifunkciniai - Mūsų krepšiai tinka naudoti ne tik vaikų kambaryje, bet ir labai pravers skalbykloje ar bet kurioje kitoje namų vietoje.
  Patogumas - Krepšį galite lengvai nešiotis iš vienos vietos į kitą dėl patogių ir stilingų rankenų iš dirbtinės odos.
  Ilgaamžiškumas - Stora, patvari medžiaga atspari tempimui ir pažeidimams.
  Nepra промоkami - Specialus įmontuotas sluoksnis apsaugo nuo drėgmės, todėl gaminį galima naudoti kaip skalbinių krepšį.
  Mes, tėvai, suprantame jaunų šeimų kasdienius poreikius.
  Štai kodėl visi SIPO gaminiai yra sukurti galvojant apie tėčius, mamas ir mažuosius. Be praktiškumo, mes visada atsižvelgiame ir į estetiką, siekiame, kad kasdieniai darbai taptų linksmi visai šeimai, skatindami vaikus įsitraukti į tvarkymąsi ir daiktų laikymą savo vietose.

  Praktiški ir stilingi!

  Tvirtai tikime, kad praktiškumas neprivalo būti pasiektas aukojant grožį! Mūsų gaminiai įkvėpti šiuolaikiško skandinaviško dizaino principų, juose yra madingi raštai, grafiniai motyvai ir žavūs paveikslėliai, kurie tikrai patrauks akį. Taip siekiame pasiūlyti daugiau pasirinkimų ir užtikrinti, kad kiekvienuose namuose būtų galima rasti tinkamą variantą.

  VIENAS PRODUKTAS, DAUG NAUDOJIMO BŪDŲ!

  Mūsų stilingi premium krepšiai gali būti naudojami įvairiems daiktams laikyti ir tvarkyti, todėl jie pravers kiekviename namų kambaryje. Pavyzdžiui:

  Žaislai, kaladėlės ir pliušiniai žaislai
  Skalbiniai
  Švarūs drabužiai
  Namų tekstilė - rankšluosčiai, pledai ir pan.
  Augintinių aksesuarai
  Kūdikių prekės - švarūs sauskelnės ir pan.
  Vaikų kūrybinės priemonės
  Stabili konstrukcija ir talpi talpa

  Krepšio matmenys yra labai talpūs - net 63 litrai, todėl laikyti daiktus bus lengviau nei bet kada. Be to, gaminį papildomai sutvirtina apvalus žiedas. Tai leidžia krepšiui išlikti stabiliam ir neapsiversti net ir tuščiam.

  KOKYBIŠKOS MEDŽIAGOS; Dviguba apsauga

  Visuose gaminiuose naudojame kokybiškas medžiagas, kad jie tarnautų kuo ilgiau ir atlaikytų kasdienio naudojimosi poveikį. Mūsų premium krepšelių išorinė danga yra dvigubo sluoksnio, todėl jie yra dar tvirtesni ir atsparesni nešvarumams bei pažeidimams nei standartiniai krepšiai. 

  SPECIALUS NEPRALAIDUS SLUOKSNIS
  Dėl specialaus nepralaidaus sluoksnio, SIPO premium laikymo krepšiai puikiai tinka naudoti ir vonios kambaryje bei skalbykloje. Ekologiška PE danga yra universali - ji apsaugo nuo išorinės drėgmės patekimo ir sulaiko skalbinių drėgmę krepšio viduje. Gaukite geriausias abiejų savybes!

  PRODUKTO SPECIFIKACIJOS:
  Pakuotėje yra: 1 vnt.
  Išorinė medžiaga: poliesteris
  Vidinė medžiaga: neperšlampama PE danga
  Talpa: 63 l
  Dydis: 40 x 40 x 50 cm
  Patogios nešiojimo rankenos
  Raišteliu užverčiamas
  Sulankstomas dizainas, kad būtų lengviau laikyti
  Gamintojo kodas: XB05
  Modelis: Rudasis lokys

  Pastaba: Patogumo dėlei, prieš išsiunčiant gaminį sulankstome ir supakuojame jį plokščią. Dėl to gali atsirasti nedidelių raukšlių, kurios naudojant išsilygins savaime. Norėdami šį procesą paspartinti, medžiagą galite išlyginti garų lygintuvu arba plaukų džiovintuvu.