SIPO veidrodėlis kūdikio stebėjimui SBS-SM30

 • SIPO veidrodėlis kūdikio stebėjimui SBS-SM30

  Kodas: 5904717760903
  Kaina 12.99  su PVM
  (10.74  be PVM)
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 22 vnt.

  SIPO automobilio saugumo veidrodis stebėti vaiką, sėdintį galinėje sėdynėje, yra būtinas prietaisas kiekvienam tėvui, keliaujančiam su mažu vaiku. 

 • SIPO automobilio saugumo veidrodis stebėti vaiką, sėdintį galinėje sėdynėje, yra būtinas prietaisas kiekvienam tėvui, keliaujančiam su mažu vaiku. Tai ne tik praktiškas aksesuaras, bet ir užtikrina, kad jūsų mažylis yra saugus ir visada prižiūrimas vairuojant.
  Veidrodis lengvai montuojamas ant automobilio sėdynės atlošo. Reikalingi montavimo priedai yra įtraukti, todėl montavimas yra greitas ir be rūpesčių. Reguliavimo galimybė užtikrins, kad patogiai ir greitai nustatysite tinkamą polinkio kampą, todėl galėsite pritaikyti jį savo poreikiams ir užtikrinti geriausią vaizdą į savo kūdikį. Nesvarbu, ar esate vairuotojas, ar keleivis, visada turėsite pilną kontrolę. Tvirtas montavimas užtikrina, kad jis nejudės ir nenusikratys važiuojant. Be to, jame nėra aštrių briaunų ar medžiagų, galinčių pakenkti vaikui.
  Dėl to galite keliauti visiškai ramiai, būdami tikri, kad jūsų mažasis keleivis yra saugus ir visada prižiūrimas. Tai ne tik praktiškas prietaisas, bet ir investicija į jūsų vaiko saugumą.

  PAKUOTĖJE YRA
  1 vienetas / Dydis: 19x30 CM
  Naudotojo vadovas

  GAMINIO PASKIRTIS
  Veidrodis tinka daugumai automobilių ir vaikų sėdynių. Tai universalus sprendimas, kuris veiks bet kuriame automobilyje.

  KAIP NAUDOTI
  Instrukcijos yra komplekte.

  SVARBU
  Pašalinkite veidrodį, kai priešais jį sėdi keleivis, kad išvengtumėte sužeidimų susidūrimo atveju.

  PAPILDOMA INFORMACIJA
  Visada laikykitės pridėtų instrukcijų. Prietaisas turi būti naudojamas pagal paskirtį. Bet koks kitas naudojimas, nesusijęs su numatyta paskirtimi, yra draudžiamas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl produkto naudojimo kitaip, nei numatyta paskirtis.

  VALYMAS IR PRIEŽIŪRA
  Valykite drėgna šluoste ir švelniu plovikliu.